מסעדת פועלים מומלצת במרכז תל אביב

העיר תל אביב נחשבת לאחת הערים הקולינריות בישראל, בה תוכלו למצוא אוכל מכל העולם החל מצ'יפס הולנדי ועד לנקיקיה גרמנית או מרק יפני ותאילנדי. את כל אלו תוכלו לאכול גם כן בכל אזור כמעט של העיר, מהרחובות המרכזיים ועד אל דרום העיר והצפון. אבל העיר שמתהדרת במגוון טעמים כמו צבעי הקשת מחזיקה בתוכה גם לא מעט מסעדות פועלים מעולות, כאשר לכל אחת מהן צבע אחר משהו וטעם שונה לחלוטין בדיוק כמו לאכול מהסיר של דודה ולא שלא סבתא. ורגע לפני שאתם יוצאים אל חופשת החגים המתארכת, הכנו לכם את מסעדות הפועלים המומלצות בעיר תל אביב כמו https://pullkele.co.il/, כאלו שיחזירו אתכם גם אחרי אחרי החגים.

מכל קצוות תבל

ישראל היא מדינת עליה וכמו אחת כזו יש בה לא מעט מטבחים שונים שמסתתרים ורק מחכים שתבואו לטעום מהם ולא להאמין למה שאתם אוכלים. אחת מהמסעדות האלו היא לא אחרת מהמסעדה הבולגרית ביפו העונה לשם "ויטושה", אצלה תוכלו מאירועי מוזיקה בולגרית בכל ימי חמישי עד השעה חצות ולטעום ממנות בולגריות אסליות כמו: מוסקה חצילים, דרובסמרה כבד עוף ואורז, כבש בתנור ועוד מגוון מנות בשרים שונות. את מסעדת ויטושה תוכלו למצוא ברחוב יהודה הימית 3 בתל אביב. המסעדה השנייה היא בעלת צבעים צפון אפריקאים תימנים ובה תוכלו למצוא טעמים על טהרת הלחם התימני כמו הפתות, מלוואח ועוד תבשילים תימנים שונים לצד מנות חומוס מפנקות. המסעדה ממוקמת ברחוב סמטת הכרמל 23 ומנוהלת על ידי ענת שבי שכבר שבתה את ליבם של התל אביבים ולא רק של התימנים.

לארוחות צהריים אבל לא רק

2 המסעדות הבאות שאנו הולכים לספר לכם עליהם מגיעות הישר ממזרח אירופה ואם אפשר לומר, הישר מרוסיה. את הראשונה ייתכן וחלקכם כבר מכירים והיא לא אחרת מאשר מסעדת "ויקינג" המסעדה הרוסית ישראלית שממוקמת ברחוב בן יהודה 6, בה תוכלו למצוא מנות מרק שונות כמו גולש הונגרי, שניצל לבן, סטייק לבן או מנות דגים ופירות. המסעדה השנייה היא יותר בוכרית ונמצאת ברחוב מסילת ישרים 15, בה תוכלו למצוא אוכל בוכרי אותנטי עם מרק דושברה, ג'וג'וזדה ועוד מגוון מטעמים מהמטבח הבוכרי ומנות בשר איכותיות מהגריל כמו סטייקים, פרגיות ומגוון רחב של שיפודים שונים וטעימים. המסעדה פועלת החל מהשעה אחת עשרה בבוקר ועד לשעה עשר בלילה.