למה כולם עכשיו באילת?

עם פרוץ מגפת הקורונה נפגעו לא מעט מהעובדים במגוון התחומים במשק, ומדינה שלמה נכנסה תחת סגר. אבל אחת הערים אשר נפגעו במיוחד באותם סגרים היתה העיר אילת, אשר מתבססת רובה על תיירות פנימית וחיצונית. שיעור האבטלה באותה תקופה בעיר אילת הגיע כמעט ל 90  אחוזים, אבל המשך תנופת הנדל’’ן שעוברת אילת בשנים האחרונות ומתווים שונים אשר הפכו אותה לאזור התיירות כמעט יחיד בארץ, חזרה העיר אילת להיות מרכז תיירותי ולא תאמינו אבל לא מעט אנשים פוקדים את אילת בתקופה האחרונה.

קולינריה מתחדשת וחופים סודיים

השנה האכזרית שעברה על העיר אילת יחד עם בתי מלון סגורים ואבטלה שמרקיעה אל השחקים, הצטרפה גם סופה קשה שהרסה לא מעט עסקים שישבו על קוי החוף באילת. אבל המתווים השונים כמו "האי הירוק" ופתיחת העסקים על סמך התו הסגול, מחזירים את אילת אל ראש הכותרות ולאו דווקא אסונות על טבעיים. יחד עם ההנחיות החדשות עברו גם המסעדות למתכונת "קורונה", וגרמו לחידוש תפריטים החל ממסעדות יוקרה שהפכו ארוחות לקלילות יותר ועד אל ארוחות בוקר ומנות טייק אווי מושקעות יותר. אבל מעבר למסעדות ששינו את פניהם אל עבר המתווים המשתנים, העיר אילת המחזיקה ב12 קילומטר של חופים, קיבלה בשנה האחרונה גם את רצועת החוף "קצא"א". קו זה נחשב בעיני רבים גם כחוף סודי עדיין, אבל הוא בהחלט נוף בתולי וחדש המוסיף לא מעט יופי אל 12 הקילומטרים של העיר אילת. מומלץ גם להרחיב כאן – https://yav.co.il/דירות-חדשות-באילת-למכירה-2/

אטרקציות ודרכים חדשות ללינה

רוב העיר אילת נפתחה על פי התו הסגול נכון לרגע זה, מה שמאפשר ללא מעט עסקים לחזור לחיים ולמלונות שונים להיפתח, אבל יחד עם המסעדות ובתי המלון, גם האטרקציות  אלו החדשות והישנות באילת חוזרים לנשום. אטרקציות כמו המצפה הימי ואייס ספייס, אשר חזרו לעבוד ויחד איתם גם שלל אטרקציות ברחובות ובטיילת העיר שפועלים מטעם העירייה ובצורה עצמאית. כל אלו יכולים להיות תחליף ראוי לטיולים בחוץ לארץ וגם מחירי הלינה. בתקופת הקורונה והאי הירוק אשר נוסה בעיר אילת, צברו תאוצה לא מעט בתי מלון בסגנון "לאו קוסט" ונראה שבשנים הקרובות אנו נראה עוד ועוד כאלו.