עיצוב חדרי בנים

מארוול
מארוול

אם אתם מחפשים רעיונות לעיצוב חדר השינה של בנכם, תמצאו במאמר זה שלוש אפשרויות פופולריות יחסית לבנים בגילאים שונים. כשהם תינוקות, עיצוב חדר השינה הוא באמת יותר למען ההורים מאשר לילד. עיצוב חדר השינה בצורה מושקעת ומתוקה תורם לאווירה הביתית משפחתית. במקרים רבים נבחר בנושא כלשהו בין אם מדובר בחיות או דובים או תיבת נח. העיצוב ישפיע הן על הפריטים המצויים בחדר כמו גם על הקירות – כאשר במקרים רבים אנו נבחר בעיצוב על ידי טפטים המחולקים לשניים על ידי פס מרכזי באמצע קו הגובה.

השלב השני בחיי הילד שיכול לדרוש שינוי מהותי הוא מגילאי 3-4 עד גיל 10-11 פחות או יותר. בגילאים אלו הבנים מושפעים רבות מהסביבה הן מחברים והן מהתקשורת ולכן סביר להניח שהם לא ירצו עוד את העיצוב התינוקי של החדר וירצו אלמנטים עיצוביים הקשורים לסדרות או לסרטים פופולריים בין אם אלו גיבורי על או אלמנטים הקשורים ללגו או לפליימוביל. בחלק מהמקרים הם ירצו פריטים עיצוביים הקשורים למותג כזה או אחר כמו סרטי דיסני או מארוול. השינוי העיצובי יקבל ביטוי הן בצעצועים, כמובן שבפריטי הריהוט שיצטרכו כבר להתאים עצמם לבנים ולא לתינוקות (מיטה, שולחן וכולי) וגם בטפטים או בצביעת הקירות.

בגילאי 10 או 11 עם הכניסה לגיל ההתבגרות, לסרטים, למוסיקה, למשחקי הווידאו ולתוכניות הטלוויזיה האהובות מנטפליקס השפעה גדולה יותר על הנושאים פוטנציאליים לחדר השינה שלהם. בין אם מדובר באלילי ספורט או בידור שיתפסו מקום מרכזי או באמצעים אלקטרוניים כגון מסך פלסמה ענק או פלייסטיישן. הבעיה היא שהטעמים יכולים להשתנות מהר מאוד, ברמה של שינוי משנה לשנה ולכן יש להיערך לשינויים תכופים המחייבים גמישות עיצובית בתקציבים נמוכים יחסית. אחת הדרכים הטובות יותר עבור בנים גדולים יותר היא להשתמש בצבעים ובעיצוב שהם כללים למדי ואז להשתמש בדברים כמו פוסטרים, מדבקות קיר וכולי כדי "לעצב" את החדר. בדרך זו, כאשר הלהקה / הסרט האהוב עליהם  או כל דבר אחר משתנים, אז ניתן להחליף את חדר השינה ללא השקעה גדולה מדי של זמן או כסף. בכל מקרה כדי להימנע מהדבקות פיראטיות עם סלוטייפ או כתיבה בטוש או עט על הקירות אז רצוי להיכנס לתכנון ולמימוש העיצוב יחד עם המתבגר עצמו מבעוד מועד. היכנסו והתרשמו עכשיו – מגוון טפטים לחדרי נוער בגולדשטיין גלרי טפט.